SK Slavia České Budějovice

Milí příznivci fotbalové Slavie ČB, výhrou naší staré gardy na tradičním Hynkově memoriálu jsme uzavřeli další sezónu v dnes již 91leté historii klubu.

Po nepopulární, ale potřebné změně domácích zápasů mužů na sobotní dopoledne se tento tým umístil na velmi pěkném 5.místě, což znamená velké zlepšení.

Naše mládež, zahrnující 8 mužstev, sice neměla dobré sportovní výsledky, ale všechny kategorie fungují a je radost vidět, jak se to v tréninkovém procesu na hřišti juniory jen hemží. Poklona náleží všem trenérům, vedoucím a samozřejmě rodičům i prarodičům. Jsme rádi, že si do našeho areálu našli cestu lidé mnoha generací, ať už za sportem, za občerstvením nebo prostě tak, že se u nás cítí dobře.

Chtěli bychom modernizovat dětské hřiště, aby plně odpovídalo bezpečnosti. Jsme v závěrečné fázi stavebního povolení na rekonstrukci hospody, kde určujícím faktorem byl špatný stav střechy. Samozřejmě chceme maximálně zachovat ráz dnes už legendárního „Koháče“. Nemůžeme vám nabídnout skokovou modernizaci našeho hřiště a okolí, jako se to podařilo některým mimobudějovickým klubům, ale mohu za vedení Slavie říci, že se snažíme vylepšovat prostředí v rámci našich finančních možností. Budeme rádi za jakoukoliv pomoc, kterou nám poskytnete, ať aktivním členům, ale i nečlenům, prostě fanouškům klubu. Je naším společným záměrem kultivovat tak specifický a malebný kout města, jako je areál hřiště u Malého jezu.

Přeji všem hezké léto a přijděte nám zase fandit v nové sezóně, vaší podpory si velice vážíme.

Karel Kladenský